0454 216 44 86

Hakkımızda

Doğancan Fındık 1996 yılında Giresun'da Kurularak,kısa sürede yapılanmasını tamamlayan ender şirketlerdendir.Şirket Genel Müdürlüğünü fındık sektörünün deneyimli isimlerinden niyazi gürsoy yapmaktadır. Fındık sektörünü ve fındığı bilen bir isim olan Niyazi GÜRSOY ilkeli ve kaliteli üretim söylemi ile başlattığı süreci uzun yıllar devam ettirecek sağlam temellere oturtmayıda başarmıştır.

 

Doğancan Fındık hedeflerini belirlerken ilk sıraya Türk Fındı’ğını en iyi kalitede işleyip tüm dünyaya tanıtmak ve tattırmak olarak belirlemiştir.

Şirket vizyonu olarak belirlenen ana maddeleri ise şöyle sıralanıyor;

Müşteri odaklı hizmet vermek,

Hizmeti zamanında,eksiksiz ve hasarsız ulaştırmak,

Topluma, doğal çevereye ve insanlığa yararlı olmak,

Kalite yönetim sistemini titizlikle uygulamak ve kendi içinde sürekli iyileştirme ve geliştirme faaliyetlerini sürdürmek,

Daime referans olarak gösterilen,müşterileri tarafından tercih edilen bir şirket olmak,

Bu ilkelerin sürekliliğini sağlayıpmutluluğunu müşterilerimizle, çalışanlarımızla ve bölgemizle paylaşmak,

 

Doğancan Fındık yurtiçi ve yurt dışı satışları ile de sektörde bilinirlilik seviyesi yüksek olarak kabul edilen firmalardandır.
Doğancan Fındık gıda üretim sertifikası alınmış olan Kavrulmuş İç Fındık,Beyazlatılmış İç Fındık,Fındık Unu ve Kıyılmış İç Fındık, Dilinmiş Fındık ve Fındık Ezmesi üretimi ile kaliteli hizmet vermeye devam ediyor.Müşteri memnuniyetine oldukça önem veren firma gelen talep ve istekleri de karşılamak için ciddi gayret gösteriyor.

Yurt içinde birçok noktada satışa sunulan ürünlerin kalitesi ile hayatımızda yerini alıyor.

Rüyaları gerçekleştirmenin en iyi yolu inanmaktır.

Doğancan Fındık olarak biz ilk önce bir Türkiye markası olmayı daha sonra bir dünya markası olma rüyamızı; İnanarak,inandığımız değerlerin uğrunda savaşarak ve çok çalışarak gerçekleştirdik.İş hayatımızın vazgeçilmez ilkesi ; Hızlı,Dürüst ve İlkeli Olmaktır.

1996 yılında başladığımız Üretim Hamlesi, İnsana yatırım ve saygı ilkesi ile bütünleşerek bu günlere gelmiştir.Başarılı kuruluşların keşfettiği gizli formulün,müşterilere misafir ve çalışanlara insanı hassasiyetle davranmak olduğubilinci ile çalışan bizler bugün Türkiye’de marka olmanın heyecanı dünden bugüne başarımızı perçinleyerek devam etmemizi sağlamıştır.

Bu temennilerimiz bize bu zorlu yolda partnerlik yapan dostlarımızın desteği ile dahada güçlenmektedir.

Başarı büyümeyi Gerektirir ve büyüme değişim demektir.
 

Niyazi GÜRSOY     
Yönetim Kurulu Başkanı

Copyright © 2016 Doğancan Fındık San. Tic. Ltd. Şti.
Adres : Hacısiyam Mh. Fatih Cd. No:90 Giresun/Merkez
Telefon : 0454 216 44 86
Gsm : 0532 624 27 87
E Mail : dogancanfindik@gmail.com